4 Mayıs 2015 Pazartesi

Gumiho-Forbidden Love The Fox with Nie Tails 2004 G.Kore

yeliz-art  k-drama tanıtımEfsaneye göre;

“ Bin yaşındaki tilki kızıl ayda kurban edildiğinde dokuz kuyruklu tilkiler insan olur.  Eğer dokuz kuyruklu tilkilerin atası kurban edilen bin yaşındaki tilkinin karaciğerini yerse sonsuz hayat yaşar.” 
 


Yun Sin-yeon  dokuz kuyruk  tilki  soyundandır ve  bin yaşında tilki efsanesini taşıdığından babası Sin-yeon’u  dokuz kuyruk  tilki grubundan uzaklaştırıp insanlar içerisinde gizlenerek yaşamaya devam eder.  


Sin-yeon  arkadaşıyla birlikte doğum günü kutlaması sırasında saldırıya uğrar ve  ailesini kaybedince  dokuz kuyruk ırkının atası Sin- yeon’ u  bulur ve  Dokuz kuyruklu tilki ırkına katılır.


Sin- yeon kimliğini gizler doğal tarih müzesinde çalışır. Geceleri de dokuz kuyruklu tilki soyundan üst düzey bir kadın savaşçı olarak görevlendirilir.  Tilkilerin yaşayabilmeleri için gizlice insan karaciğeri yiyen  diğer tilkilerle savaşır. Bu savaş sırasında tesadüfen cinayet masası dedektif Kang Min-woo ile karşılaşır. 

Min- woo Kang Min-woo araştırmaları sırasında organ ticareti ile alakalı olduğuna inandığı olayların dokuz kuyruklu tilki ırkı olduğunu öğrenir ve araştırmalarına devam eder.  Araştırmalarını ilerlettiği sırada  Min- woo, Sin- yeon’ un doğum gününde kaybettiği arkadaşı olduğunu öğrenir.   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin! Link eklenen yorumlar
Yayınlanmayacaktır! Blog linkinizi "blog keşif etkinliği"
postuna bırakabilirsiniz.

Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım! Eksik etmeyiniz:)
Teşekkürler, yeliz-art.