6 Mayıs 2015 Çarşamba

Sen kimdin? Seni hatırlayamadım

yeliz-art j-drama tanıtım

Rich Man, Poor Woman  dizisini izleyip izlememe konusunda kararsız kaldıktan sonra   Love in Tokyo kiss j-dramada İrie karakteriyle Furukawa Yuki’  nin oynadığını görünce merak edip izledim.  İzlediğime biraz pişmanım birazda değilim.  Huylu huyundan vaz geçmeyen   Toru Hyuga   Next innovattion wall şirketinin sahibidir.   Herkese tepeden bakan saygı duymayan ve tanıştığı kişileri durmadan unutan biridir.
Tanıştığı kişileri  unuttuğunda  yardımına şirket ortağı Asahina Kosuke  koşar.  Toru Hyuga   şirketine çalışan almak için toplantı yaptığı sırada  başvurduğu işlerden red cevabı alan  Natsui Makoto ile tanışır.  Makoto,  Toru Hyuga’ nın şirketinden de red  cevabı alınca büyük bir patlama yaşar ve Toru Hyuga’ nın dikkatini çeker.

Toru Hyuga , Natsui’ nin ismini sorduğunda kendisini Chihiro Sawaki ismiyle tanıtır.  İsimleri  her zaman unutan   Toru Hyuga , Makoto’ yu  aklında tutar.  Bu isim sayesinde   iş bulamayan Makoto, Toru Hyuga’ nın  şirketinde çalışmaya başlar.  
Toru Hyuga  en yakın arkadaşı ve ortağı tarafından şirketi batınca  Natsui Makoto ile birlikte yaşamını sıfırdan  kurmaya çalışır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen yorumlarınıza link eklemeyin! Link eklenen yorumlar
Yayınlanmayacaktır! Blog linkinizi "blog keşif etkinliği"
postuna bırakabilirsiniz.

Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım! Eksik etmeyiniz:)
Teşekkürler, yeliz-art.